Portal dla dorosłych: sex spotkania

Darmowy portal randkowy, jak wiadomo, jest świetnym sposobem na umawianie się na randki internetowe, poznawanie ciekawych osób i zawieranie nowych znajomości. Osoby korzystające z portal randkowych często wybierają ten sposób poznawania nowych osób, gdyż ich zdaniem jest on “wygodniejszy”. Zamiast przesiadywania na niezbyt ciekawych spotkaniach na żywo, może surfować na portalach randkowych bez potrzeby wychodzenia z domu!

Wybierając z masy serwisów randkowych warto zapoznać się z opiniami poszczególnych stron, żeby zrozumieć które z nich będą najbardziej odpowiednie dla nas. Jedni wybierają portale randkowe, na których można poznać osoby z którymi stworzymy długoletnie związki lub poszerzymy grono znajomych, inni natomiast wolą korzystać z portali randkowych przeznaczonych do tzw. casual dating. Tego typu serwis randkowy często oferuje swoim użytkownikom możliwość umawiania się na szybkie randki internetowe i seks.

Jeśli uważasz, że darmowe portale randkowe, na których będziesz w stanie umówić się na niezobowiązujące seks randki to właśnie to, sprawdź co musisz wiedzieć, żeby nie rozczarować siebie i swoich potencjalnych partnerów.

Randki bez zobowiązań – dla tych, którzy nie wierzą w prawdziwą miłość

Być może niektórzy ludzie łudzą się, że beztroska zabawa w łóżku będzie wiązać się z ewentualną przechadzką do ołtarza, ale większość współczesnych mężczyzn i szczególnie kobiet jest na tyle asertywna, że doskonale zdaje sobie sprawę z różnicy między seksem a miłością.

By jednak uniknąć wszelkich nieporozumień, warto skorzystać z randek dla dorosłych. Jeśli korzystasz z portalu randkowego, jasno deklarujesz swoje intencje i tego samego oczekujesz od potencjalnego partnera, nie ma wtedy wątpliwości, czego szukają obie strony. Chociaż, gdy poznasz kogoś, kto nie ma tak sprecyzowanych wymagań, może być trudniej ocenić, czy ma te same zamiary, co ty.

Co więc począć, jeśli on lub ona oczekuje niezobowiązującego seksu bez związku uczuciowego? Cóż, to nie jest tak strasznie trudne, jak mogłoby się wydawać. Istnieją pewne zasady, których musisz przestrzegać, aby nie dać się ponieść chwili i nie wyciągnąć niewłaściwych wniosków.

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać, jeśli chcesz mieć pewność, że przypadkowy seks pozostanie bez bagażu emocjonalnego i że nikt na końcu nie zostanie zraniony przez tę sytuację.

Brak czasu na związek

Być może obie strony nie mają czasu na relacje i nie chcą dzielić czasu na życie łóżkowe z pracą, przyjaciółmi oraz rodziną. O wiele łatwiej i bezpieczniej jest wtedy zaangażować się w jakieś cielesne wyzwolenie, które nie wiąże się z niczym więcej.

Każdy w pewnym momencie lubi czuć obok siebie ciepłe ciało — pieszcząc je, liżąc i obmacując. Miło jest poczuć fizyczny aspekt kochania się, mimo że jedynym celem uczestników sex spotkania jest fizyczna satysfakcja.

Darmowy serwis randkowy w takim wypadku jest świetnym miejscem do poznania osób, które myślą podobnie jak Ty. Najpopularniejsze portale randkowe na swoich blogach często piszą o tym, iż osoby samotne niekiedy na związki po prostu nie mają czasu, dlatego też ich strony cieszą się sporą popularnością. W końcu pisanie z kimś i umawianie się na seks gdy dwie osoby chcą wyłącznie tego, to doskonałe rozwiązanie, czyż nie?

Randki online – transparentność od startu po finisz

Jak więc upewnić się, że partner, z którym chcesz tylko spać, nie myśli błędnie, że sugerujesz związek? Cóż, na początek nie traktuj jego, jakby znaczył dla Ciebie więcej, niż jest w rzeczywistości.

Oczywiście nie chodzi o to, by być obcesowym, niemiłym, czy traktować waszą relację bez żadnych emocji. Natomiast kluczem jest dialog. Nie bój się mówić, czego faktycznie pragniesz, co jest dla Ciebie istotne, jakie masz oczekiwania i dlaczego nie chcesz niczego ponadto. Rozmowa przed sex randką pozwoli obu stronom zrozumieć, czy zgadzają się na zaproponowane warunki i uniknąć negatywnych emocji.

Zanim jednak dojdzie do spotkania, warto zadbać o to, by Twój profil na portalu randkowym jasno określał, czego właściwie chcesz. To pozwoli przede wszystkim odsiać ludzi, którzy szukają czegoś innego oraz znaleźć partnerów z podobnymi pragnieniami do twoich.

Podczas rozmowy nie mów niczego, co skłoniłoby ją/jego do przekonania, że ​​może chcesz czegoś więcej niż tylko niezobowiązującej sesji z nią raz na jakiś czas. Ludzie zawsze wierzą, że potrafią czytać między wierszami, więc kiedy w trakcie rozmowy po seksie mówisz o tym, jakie zainteresowania będą miały Twoje dzieci, on/ona najprawdopodobniej wyciągnie z tego wniosek, że chcesz mieć to dziecko właśnie z nim/nią. Warto unikać tego typu nieporozumień.

Brak prezentów i wspólnych planów 

Kolejnym aspektem, który może dać mylne sygnały, jest kupowanie prezentów. Oczywiście, jeśli jest to seks-zabawka do waszych wspólnych przygód w łóżku, nie będzie z tym problemu. Jeśli jednak kupujesz partnerowi bardziej osobisty prezent, który będzie mu przypominał o Tobie w czasie, gdy nie będziecie razem, to może prowadzić do nieporozumień.

Podobnie jest ze wspólnym planowaniem wolnego czasu. Jeśli od początku macie ustalone, że wasza relacja zamyka się tylko za drzwiami sypialni, wspólne wyjście do kina, czy zaproszenie na wesele znajomych może spowodować niepotrzebne zamieszanie.

W przypadku związku bez zobowiązań warto jest wszystko przegadać na początku. Dzięki temu wspólnie wyznaczycie granice relacji i będziecie mogli czerpać pełną radość i satysfakcję z sex randek. Nawet najlepsze portale randkowe nie są w stanie zagwarantować Ci tego, że Ty bądź Twój potencjalny partner się nie zaangażują ani w realnym świecie, ani online.