Nikt sie nie dowie – portal randkowy, który musisz znać

NIKT SIE NIE DOWIE

Wsród portali randkowych co jakiś czas pojawiają się nowe strony, oferujące coraz to nowsze i lepsze funkcje oraz sposoby na zawieranie znajomości.

NiktSieNieDowie to portal randkowy o dość intrygującej nazwie, który łączy otwartych ludzi, gotowych na szaloną zabawę i niezobowiązujący seks. Więc… jeżeli szukasz gorącego flirtu i kogoś, z kim mógłbyś zrealizować swoje najśmielsze fantazje, NiktSieNieDowie może być idealnym portalem dla Ciebie!

Plusy i minusy

  • Szybka i darmowa rejestracja
  • Możliwość korzystania z aplikacji serwisu
  • Duża ilość użytkowników
  • Osoby szukające nie tylko seksu, ale też możliwego związku
  • Najszybciej rozwijający się portal w Polsce
  • Brak całodobowej obsługi klienta
  • Niektórzy użytkownicy zbyt poważnie podchodzą do sprawy
  • Automatyczne przedłużanie pakietów

Bez względu na to, czy szukasz miłości swojego życia, albo raczej zależy Ci na zdobyciu doświadczenia seksualnego i chcesz poznać na portalu osoby, z którymi możesz się umówić na gorące randki w realu, NiktSieNieDowie to idealny portal randkowy dla Ciebie.

A czym właściwie jest NiktSieNieDowie i czym inne portale randkowe różnią się od NiktSieNieDowie? Przede wszystkim stosunkowo nową platformą, która powstała dopiero w 2019 roku. Jak nie trudno się domyślić, zrzesza ona użytkowników, dla których priorytetem jest niezobowiązujący seks.

Na łamach portalu, natkniemy się na wiele ,,seks ogłoszeń”, gdzie ludzie bez skrępowania piszą o swoich fantazjach seksualnych i szukają chętnych osób do ich zrealizowania. Łatwo zatem dojść do wniosku, że mało kto szuka tutaj prawdziwej miłości i ,,drugiej połówki”, chociaż – romantyczne historie zdarzają się wszędzie!

NiktSieNieDowie – rejestracja i pierwsze logowanie na portalu randkowym

NiktSieNieDowie ma taki sam system rejestracji, jak większość innych portali randkowych. Na stronie głównej, należy podać swój adres mailowy, płeć i wiek, miasto zamieszkania i preferencje seksualne. Po wysłaniu tych danych, należy jeszcze raz potwierdzić ich prawdziwość oraz kliknąć w link aktywacyjny, wysłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

Dzięki przejrzystemu i domyślnemu interfejsowi platformy, pierwsze logowanie przebiega szybko i przyjemnie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni korzystający ze strony chwalili sobie to, że nie mieli problemu z uzupełnieniem profilu oraz wszystkich niezbędnych pól.

Rodzaj konta: darmowe czy konto premium?

Jak zwykle przy rejestracji na portale randkowe masz dwie możliwości – możesz korzystać z darmowej wersji aplikacji, ale możesz też wybrać płatną wersję serwisu, która nie tylko zapewni wyższą jakość usług – pieniądze na pewno nie pójdą na marne.

Jeżeli nie chcemy inwestować w założenie konta Premium, przeglądanie portalu przez konto darmowe może okazać się być trochę uciążliwe, aczkolwiek nie niemożliwe! Korzystając z darmowej opcji, możesz utworzyć własny profil użytkownika, dodać do niego zdjęcia (nawet te 18+).

Możemy także odbierać wiadomości od innych osób korzystających ze strony, otrzymywać propozycje kontaktów i korzystać z wyszukiwarki użytkowników strony randkowej.

I… na tym darmowe opcje się kończą. Niestety, ale nie będąc użytkownikiem premium, wysyłanie wiadomości do innych osób lub przeglądanie ich profili wraz z wszystkimi zdjęciami – będzie możliwe tylko po wykupieniu kredytów, czyli waluty na platformie Nikt Się Nie Dowie.

W ramach konta Premium, będziemy mieli dostęp do prywatnych galerii innych osób, będziemy mogli sprawdzić, kto ostatnio przeglądał nasz profil oraz oczywiście – odpowiadać na wszystkie wiadomości. Koszt konta Premium za jeden miesiąc wynosi 39.90 zł. Możemy także wykupić kredyty, których koszt to odpowiednio:

•    100 kredytów = 49 zł

•    250 kredytów = 129 zł

•    500 kredytów = 249 zł

•    1000 kredytów= 449 zł

•    2000 kredytów = 848 zł

Płatności można dokonywać kartą płatniczą lub przelewem. Dużym plusem portalu jest fakt, że płatna subskrypcja nie jest automatycznie odnawiana, nie ponosimy więc ryzyka pobrania pieniędzy z konta, w momencie gdy nie jesteśmy już zainteresowani kontem Premium. Osoby po rejestracji na portalu mogą napisać wiadomość, umawiać się na randki online oraz korzystać z wielu zalet na stronie randkowej.

Opinie – Zalety portalu

•      przejrzysty i czytelny interfejs;

•      brak automatycznie odnawianej subskrypcji;

•      innowacyjne aktualizacje;

•      funkcjonalna strona.

Opinie – Wady portalu

•      bardzo wysoki koszt pakietów kredytów;

•      spora ilość fałszywych kont, które ,,naciągają” na wysyłanie wiadomości;

•      brak wyjaśnienia jak poruszać się po serwisie.

Informacje na temat usuwania konta

Zamknięcie konta w serwisie Nikt Się Nie Dowie jest bardzo proste, co jeszcze raz pokazuje innowacyjność platformy: na ,,starych” stronach randkowych było to prawie niemożliwe, a co najmniej bardzo utrudnione. W Nikt Się Nie Dowie, wystarczy wejść w Ustawienia, kliknąć opcję ,,Usuń moje konto” i potwierdzić zapoznanie się z informacją o wykasowaniu wszystkich naszych rozmów, zdjęć itd.

Jeżeli korzystaliśmy z konta Premium, usunięcie konta będzie oznaczało usunięcie powiązanych z nim kredytów, a co się z tym wiąże: utratę środków pieniężnych zainwestowanych w portal. Lepiej więc wykorzystać wszystkie kredyty, a dopiero później zamknąć konto.

Randki przez Internet – co o nich sądzą użytkownicy

Na pytanie o to, dlaczego wybieram spotkania z ludźmi poznanymi na nikt się nie dowiem odpowiadam krótko – dzięki randkom w Internecie nie tylko poznałam masę świetnych ludzi i dałam sobie szanse na niezapomniane przygody. Polecam tego typu stronę dla wszystkich tych, którym zależy na dobrej zabawie – Gośka, 33 lata

Dobry opis i kilka dobrych fot sprawia, że wyróżniasz się z tysiąca zwykłych profili, dzięki czemu najczęściej masz większe szanse na sukces w świecie portali randkowych. Na na NiktSieNieDowie poznałem masę świetnych lasek, które nie tylko chciały się dobrze zabawić, ale też miło spędzić czas. Jest to jednym z uroków internetu, a więc nie wstydź się i jeszcze dziś napisz do gorącej i seksownej laski. – Adam, 37 lat

Serwis randkowy NiktSieNieDowie – podsumowanie

NiktSieNieDowie jest witryną, która umożliwia nawiązywanie przygodnych relacji i niezobowiązujących przygód. Przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które szukają szybkiego seksu i krótkotrwałego flirtu. Dzięki nazwie, skupia również wiele osób w związkach małżeńskich, szukających skoku w bok i erotycznych randek.  

Dzięki rejestracji na portalu będziesz mieć możliwość poznania wielu interesujących kobiet i mężczyzn. Użytkownicy NiktSieNieDowie to otwarci i ciekawi ludzie, dziewczyny i faceci, którzy nie wstydzą się rozmów na temat swoich potrzeb oraz lubią dać sobie szansę na dobrą zabawę.

Leave a Reply