Portal Bez zobowiązań – jak wygląda nasza ocena?

bez zobowiązań

Nie wszystkich interesuje trwały związek i część osób w pewnym momencie swoje życia szuka tylko i wyłącznie związku bez zobowiązań. Hej! Nie ma w tym nic złego! W końcu układ bez zobowiązań pewnego dnia może przerodzić się w coś poważniejszego, a w pewnym czasie życie zweryfikuje to, czy miłość jest czymś, czego obecnie potrzebujemy.

Plusy i minusy

  • Pisanie prywatnych i grupowych wiadomości
  • Spora ilość samotnych kobiet w przedziale wiekowym 21-33
  • Możliwość chatowania z wieloma osobami jednocześnie
  • Tu raczej wszyscy szukają tylko i wyłącznie “jednego”
  • Tak jak w przypadku innych portali – pojawiają się nieprawdziwe konta
  • Problem z rezygnacją z pakietu

W poszukiwaniu związku bez zobowiązań mogą nam pomóc portale randkowe, jednak w takim momencie warto jest wybierać te portale, które oferują właśnie tego rodzaju znajomości. Wydaje nam się, że opinie o portalu Bez zobowiązań powinny Ci pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Sprawdź naszą recenzję i przekonaj się, że portal Bez Zobowiązań jest odpowiednim portalem dla Ciebie!

Bez zobowiązań, czyli portal dla tych, którzy szukają zabawy

,,Bez zobowiązań” to portal, który dopiero niedawno pojawił się na polskiej scenie randkowej. Jak sama nazwa wskazuje, Bez Zobowiązań to witryna, na której można znaleźć niezobowiązującą, luźną znajomość, jak również przygodny seks. Dużym plusem serwisu jest to, że jego użytkownicy są przyjaźni, tolerancyjni i żądni nowych doświadczeń. Nie ma tam miejsca na nieśmiałość i uprzedzenia! ,,Bez zobowiązań” to serwis otwarty dla wszystkich: osób heteroseksualnych, gejów, lesbijek i pozostałych członków społeczności LGBTQ +.

W skrócie: jeżeli chcesz w bezpieczny sposób znaleźć partnera chętnego do przygodnego seksu, ,,Bez zobowiązań” może być stroną idealną dla Ciebie. Nie musisz przy tym obawiać się o kwestie bezpieczeństwa, ponieważ profile użytkowników nie są widoczne dla niezarejestrowanych, więc nikt oprócz osób, z którymi chcesz nawiązań kontakt, nie będzie mógł zobaczyć informacji o Tobie.

Jak w każdym profesjonalnym portalu, istnieje możliwość wykupienia członkostwa Premium, dzięki któremu będziemy mieć dostęp do wielu zablokowanych opcji. 3-miesięczne konto Premium kosztuje 99,99 zł. Oprócz tego, użytkownicy mogą zakupić pakiety kredytów: ich ceny zaczynają się od 99,99 zł za 200 kredytów.

Bez zobowiązań – zalety portalu randkowego

,,Bez zobowiązań” to portal, który posiada wiele przydanych funkcji. Oprócz tak oczywistych, jak możliwość wyszukiwania potencjalnych partnerów tylko w bliskiej okolicy lub blokowania wybranych użytkowników, możesz także użyć zaawansowanych filtrów, które zawężą preferencje wyszukiwania i zwiększą szansę na znalezienie idealnego partnera.

Kolejnym plusem jest fakt, iż witryna podsuwa Ci najlepiej dopasowanych użytkowników, a robi to na podstawie algorytmu, bazującego na zainteresowaniach, preferencjach i pożądanych cechach. Twoje szanse na znalezienie idealnego ,,matcha” są więc większe!

Opcją, która nas zachwyciła, jest możliwość dodawania krótkich filmów wideo do swojego profilu. Jest to idealne dopełnienie do zdjęć i opisu, dające możliwość powiedzenia o sobie czegoś więcej. Jeżeli chcesz się wyróżnić, zamieszczenie krótkiego, zabawnego lub seksownego filmiku to idealny sposób na wzbudzenie zainteresowania potencjalnych kandydatów. Jeżeli jednak nie przekonuje Cię ten rodzaj autoprezentacji – nic straconego! ,,Bez zobowiązań” oferuje także możliwość płatnego wyróżnienia profilu. Dzięki temu, będziesz wyświetlać się na stronie głównej, zwiększając swoje szanse na dużą ilość kontaktów.

Bez zobowiązań – wady i na co musisz uważać

Niestety, największą wadą portalu jest bardzo duża ilość fałszywych kont. Ponieważ moderatorzy nie zatwierdzają zdjęć ręcznie, w serwisie można natknąć się na wiele dziwnych profili, za którymi nie kryją się prawdziwe osoby. Brak jakiejkolwiek kontroli ze strony adminów sprawia, że sporo normalnych użytkowników ,,pożycza” sobie wizerunek, który znaleźli w Internecie, dodając do swojego profilu – nieswoje zdjęcia. Chwilami ciężko jest przebrnąć przez ten gąszcz fałszywych lub nie do końca prawdziwych kont.

Inną wadą portalu jest fakt, iż nie oferuje on aplikacji do pobrania na iOS, ani na Androida. A ponieważ strona nie posiada responsywnego designu, oznacza to, że często nie formatuje się do rozmiaru ekranu i występują problemy z wyświetlaniem jej na urządzeniach mobilnych.

Funkcje portalu

,,Bez zobowiązań” to portal randkowy, która do łączenia ludzi, używa najnowocześniejszych algorytmów. Przy rejestracji, zostaniesz poproszony o podanie swoich zainteresowań, cech, które są dla Ciebie ważne u potencjalnego partnera, jak również kilku innych informacji. Na ich podstawie, portal stworzy Twój profil psychologiczny, dzięki któremu zostaniesz połączony z najlepiej dopasowanymi użytkownikami.

Co istotne, wszystkie Twoje dopasowania będą określane na podstawie danych: nie będziesz miał więc możliwości połączenia się z użytkownikami, którzy nie spełniają kryteriów algorytmu, nawet spontanicznie. ,,Bez zobowiązań” bazuje na takim modelu połączeń, ponieważ coraz więcej badań potwierdza, iż ludzie, którzy mają wspólne zainteresowania i światopogląd, będą mieli także dłuższe i trwalsze relacje. A poza tym, łatwiej jest złapać kontakt z kimś, kto jest do Ciebie podobny.

Ważną i przydatną funkcją jest blokowanie innych użytkowników. Wciąż, nie wszystkie portale ją posiadają, więc tym bardziej ją doceniamy! Jeżeli zachowanie danej osoby jest niewłaściwie, budzi w Tobie niepokój lub strach, nie wahaj się zgłosić tego do moderatorów.

Możesz sam wyszukiwać użytkowników, którzy spełniają kryteria algorytmu, filtrując ich na podstawie płci, wieku, aktualnego statusu online lub zdjęcia profilowego. Jeżeli chciałbyś się wybić i sprawić, by Twój profil był bardziej widoczny dla innych, możesz opłacić tę funkcję i cieszyć się przywilejem bycia na ,,głównej”.

Konto Premium czy darmowe?

Członkostwo Premium kosztuje 99,99 zł na 3 miesiące, 169,99 zł na 6 miesięcy lub 299,99 zł na 12 miesięcy. Korzyści bycia użytkownikiem Premium to m.in. otrzymanie specjalnej odznaki, która zwiększa Twoją widoczność w serwisie, wyświetlanie się wysoko w wynikach wyszukiwania oraz 5 darmowych ,,lodołamaczy” dziennie. Lodołamacz to opcja, której używasz przy rozpoczęciu rozmowy.

Dużym plusem portalu ,,Bez zobowiązań” jest to, że płatne członkostwo nie jest automatycznie odnawiane. Jeżeli więc dalej chcesz korzystać z usługi Premium, musisz każdorazowo płacić. Jest to idealna opcja dla zapominalskich oraz osób, które nie lubią wypełniania dokumentów lub pisania maili, tylko po to, by zrezygnować z członkostwa.

,,Bez zobowiązań” za niektóre funkcje premium (wysyłanie wiadomości, chatowanie, większą widoczność profilu, lodołamacze itp.), możesz płacić kredytami lub monetami. Ten system, również  opłacany jest tylko raz i nie jest odnawiany automatycznie w przypadku braku monet. Ceny kredytów to:

•      200 kredytów = 99,99 zł

•      400 kredytów = 149,99 zł

•      900 kredytów = 299,99 zł

•      2500 kredytów = 799,99 zł

Ważne jest, iż użytkownik musi mieć co najmniej 9 kredytów na swoim koncie, by wysłać wiadomość. Koszt lodołamacza wynosi 2 kredyty.

Bezpieczeństwo

Rejestracja w portalu wymagać będzie od Ciebie potwierdzenia swojego adresu mailowego, podanego w trakcie rejestracji. Taka taktyka pozwala zapobiegać powstawaniu fałszywych profili i podnosi bezpieczeństwo w serwisie.

Mimo, iż Twój profil będzie widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników, radzimy, byś zachował ostrożność. Nie umieszczaj żadnych wrażliwych danych, oraz informacji, które umożliwiłyby zlokalizowanie Twojego miejsca zamieszkania czy też miejsca pracy. Internetowych oszustów jest w sieci coraz więcej, lepiej więc dmuchać na zimne.

Anulowanie członkostwa i zamykanie konta

Ponieważ płatności za członkostwo Premium nie są pobierane automatycznie, wystarczy że zaczekasz na koniec okresu płatności i nie odnowisz subskrypcji. Zamykanie konta na ,,Bez zobowiązań” jest bezpłatne i bezproblemowe: wystarczy, że klikniesz odpowiednią opcję w ustawieniach. Możliwe, że przed zamknięciem konta, będziesz musiał anulować płatne funkcje lub subskrypcje, które wcześniej zamówiłeś.