Serwis randkowy Be2 – co musisz wiedzieć

be2

Randki online to dla wielu użytkowników sposób na bezpieczne randkowanie, spędzony miło czas, a być może nawet spotkanie miłości życia! Kategorie portali randkowych sprawiają, że jedne z nich bardziej pasują dla osób szukających zabaw, a inne dla tych szukających poważnych związków.

W której kategorii jesteś Ty? Sprawdź przygotowany przez naszą redakcję opis portalu randkowe Be2 i to, jak wygląda ocena serwisu randkowego jak też poznaj naszą opinię na temat randek online w 2021! A więc, zacznijmy od opisu portalu Be2!

Be2 to portal złożony w 2004 roku w Luksemburgu: od tego czasu znany jest jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych platform randkowych. Wiele źródeł wskazuje, że sporo par poznało się właśnie w tym serwisie! 

Logując się na platformie, wybrać można pomiędzy członkostwem darmowym albo Premium. Dzięki płatnej subskrypcji, będziemy cieszyć się wszystkimi zaletami Be2, między innymi gwarancją kontaktu ze strony co najmniej 10 użytkowników albo regularnie aktualizowaną listą 40 sugestii dotyczących partnerów.

Be2 – informacje ogólne

Liczba członków: 31 000 000 zarejestrowanych członków na całym świecie, 750  000 w Polsce

Założony: marzec 2004 r. 

Średni wiek: kobiety 36 lat, mężczyźni 35 lat (minimalny wiek 18 lat)

Wypowiedzenie członkostwa premium i opuszczenie serwisu: możliwe wypowiedzenie faksem lub pocztą elektroniczną

Dla kogo przeznaczony jest portal randkowy Be2?

Dla poszukujących długotrwałego, poważnego związku!

Be2 opisuje siebie jako poważną platformę randek online. Oznacza to, że twórcy chcą dać swoim użytkownikom szansę stworzenia poważnego związku, a nie tylko krótkotrwałej znajomości albo przelotnego romansu. Również to jest powodem, dla którego obowiązkowym punktem rejestracji w serwisie jest wypełnienie testu osobowości, opartego na naukowych założeniach. Taki system analizy osobowości gwarantuje, że dobrani nam zostaną partnerzy najbardziej spełniający nasze oczekiwania.

Be2 logowanie i pierwsze kroki

Proces rejestracji na Be2 na pierwszy rzut oka jest bardzo prosty. Aby rozpocząć całą procedurę pierwszego logowania, wystarczy wprowadzić tylko parę informacji. Jeżeli jednak sądzisz, że na tym koniec – nic bardziej mylnego! Proces rejestracji na Be2 to przede wszystkim tworzenie profilu osobistego oraz wypełnienie testu osobowości. Twoje preferencje, zainteresowania i życiowe idee, będą porównywane z innymi i na tej podstawie system dopasuje partnera, który najbardziej spełni te oczekiwania. 

Na początku wpisać należy jakiej jesteśmy płci i jakiej płci szukamy – menu oraz interfejs portalu sprawia, że łatwo znajdziemy to, jak należy wypełnić wszystkie niezbędne i dostępne pola. Po nadaniu hasła i zaakceptowaniu regulaminu, na podanego przez nas e-maila przyjdzie potwierdzenie i… już! 

Możemy korzystać z serwisu: teraz czas na test osobowości. Jest on dość długi, chociaż całość zająć powinna mniej więcej 20 minut: szczegółowe pytania, na które odpowiadać można jedynie za pomocą kliknięcia myszy, to klucz do znalezienia najlepszego  partnera. Nasze wskazówki: odpowiadaj szczerze i uczciwie, chodzi tutaj przecież o jak najlepsze dopasowanie! Małe kłamstewka i idealizowanie siebie nie są najlepszym pomysłem: nikt nie lubi koloryzowania w Internecie, bo prawie zawsze prawda wyjdzie na jaw.

Be2 – płatności

Jak wiadomo, w celu tego, aby portale randkowe mogły oferować usługi najwyższej jakości, często muszą one pobierać płatności. W sumie jest to całkowicie normalne, w końcu twórcy serwisu zakładali stronę internetową z myślą, iż ma ona przynosić zysk, a nie stratę. 

Założyciele portalu twierdzą, że portal randkowy Be2 gwarantuje Ci randki online z singlami z całej Polski i jak większość portalów, strona oferuje darmowe oraz płatne pakiety. Jeśli masz wątpliwości co do danych pakietów, to warto sprawdzić to, co dokładnie Be2 oferuje w każdym z danych pakietów subskrybcji.

Subskrypcja darmowa, co zyskujesz nie płacąc nic?

Jeżeli rejestrujesz się w serwisie jako użytkownik ze zwykłym kontem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Niestety, nie będziesz mógł odpowiedzieć na żadne wiadomości od innych osób: do tego potrzebna jest subskrypcja Premium. Za darmo wypełnisz za to test osobowości oraz uzyskasz odpowiednie sugestie dotyczące kontaktów. Plusem darmowego konta jest bezproblemowe jego usunięcie- wystarczy jeden przycisk. 

Konto Premium, czyli co nieco o płatności za usługi na portalu

Jako członek VIP, korzystać będziesz ze wszystkich płatnych funkcji, które oferuje ta randkowa platforma. Oprócz otrzymania wyników naukowego testu osobowości, otrzymasz możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami, wymiany zdjęć, zapraszania do znajomych, przeglądania profili anonimowo, otrzymania 40 sugestii kontaktów.

Ze względu na wskaźniki sukcesów odnośnie znalezienia drugiej połówki, wiele osób decyduje się na wykupienie konta VIP. Mimo, że cena nie należy do najniższych, to ma to swoje plusy: mało jest fikcyjnych profili, no i można być pewnym, że większość obecnych tam osób szuka prawdziwego związku, a nie tylko flirtu. 

Be2 – cena

Miesięczna ,,wersja próbna Be2” w serwisie, to koszt 20 PLN. 3-miesięczny pakiet kosztuje 79,90 PLN za miesiąc, a pół roku to 59,90 miesięcznie. Są to ceny za 30 dni, a więc należy pamiętać, że cała kwota zostanie pobrana z góry, a subskrypcja jest automatyczna!

Żeby usunąć konto w wersji Premium, należy wypowiedzieć usługę na 14 dni przed końcem okresu rozliczeniowego w przypadku korzystania z 3 lub 6- miesięcznego pakietu. Miesięczna wersja próbna, wiąże się już z wypowiedzeniem w ciągu 7 dni. To ważne terminy, których warto dotrzymać, jeżeli nie chcemy, by portal pobrał kolejną kwotę z naszego konta. 

Pamiętaj, że zawsze możesz wyłapać kod zniżkowy, który pozwoli Ci za zaoszczędzenie kasy! Szukaj ich w newsletterach serwisu randkowego oraz w internecie.

Porady randkowe dla niego

– Dobrze jest mieć duży wybór i jednyą z największych zalet portali randkowych jest to, że taki właśnie dają. Ale źle wykorzystany na nic się nie zda – dlatego warto wybrać kilka kobiet, z którymi przez jakiś czas pozostaniesz w intensywnym i jakościowo wysokim kontakcie, niż mieć kilkanaście znajomości, z których nic nie wyniknie. 

– Trafna pierwsza wiadomość może zdziałać cuda! Dlatego pamiętaj o tym, żeby była ona naturalna i stosunkowo lekka w odbiorze. Nie pisz referatów. Skomentuj jej wygląd, biżuterię, hobby, które umieściła w opisie. Okaż zainteresowanie, a ona na pewno to doceni!

Porady randkowe dla niej

– Nic nie zmieni tego, że ewolucja stworzyła mężczyzn jako wzrokowców. Dlatego zadbaj o zdjęcie profilowe: najważniejsze, żeby było naturalne, promienne i przedstawiające prawdziwą Ciebie.

– Zawsze czekasz aż to on pierwszy napisze? To błąd! Wiele wspaniałych związków powstawało właśnie dzięki inicjatywie kobiety. Czasy się zmieniają, a faceci coraz bardziej doceniają taką odwagę u kobiet.

Opinie o bezpieczeństwie na portalu

Be2 gwarantuje, że tożsamość członków pozostaje tajna przez cały czas trwania subskrypcji konta Premium. Użytkownicy sami decydują o tym, komu podają swoje dane osobowe. Oczywiście, należy ostrożnie obchodzić się z informacjami o sobie i nie lekceważyć sygnałów ostrzegawczych. Jeżeli jakaś osoba wzbudzi nasz niepokój lub podejrzenia, można zgłosić to do pomocy technicznej. Obsługa Be2 dość sprawnie zajmuje się tego typu problemami. 

Leave a Reply